Biedriem

XXIV SPORTA SPĒLES “ZAĻAIS STARTS” 2019

Daugmales mazpulks „Dzirkstelīte” un Latvijas Mazpulku Rīgas klubiņš aicina visus mazpulcēnus un mazpulku vadītājus, veselīgā dzīvesveida piekritējus sportiski uzsākt  pavasara cēlienu  Baltā galdauta svētku noskaņās.
Pasākuma mērķis: Popularizēt sportiska un videi draudzīga dzīvesveida tradīcijas, piedāvājot sportiskas un aizraujošas, veselību veicinošas un izzinošas sacensības.
2019-04-04
Lasīt vairāk

SĒJĒJS 2019

Konkurss „Sējējs 2019” ir Zemkopības ministrijas rīkots ikgadējs pasākums ar mērķi noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā, parādīt dažādu īpašuma formu saimniekošanas iespējas, rosināt lauku iedzīvotājus sakopt apkārtējo vidi, atzīmēt jaunās paaudzes sasniegumus un popularizēt zinātnes atziņas, saistot to ar gatavību izmantot Eiropas Savienības fondu piedāvātās iespējas.
2019-04-01
Lasīt vairāk

Goda nominācijas "Augsim Latvijai!" 2019

Latvijas Mazpulku padome izsludina Latvijas Mazpulku GODA NOMINĀCIJAS „Augsim Latvijai!” gadskārtējo konkursu. Piesakās mazpulcēni, kuri vismaz 5 gadus aktīvi darbojušies Mazpulku organizācijā un to apliecina saņemtie sertifikāti.
2019-03-01
Lasīt vairāk

Mazpulcēnu prioritārie projekti 2019

Vai jūti, kā smaržo gaiss? Gaisā jūtamas pavasara dvesmas. Daba mostas un laiks domāt par mazpulcēnu projektu tēmām. 
Šeit piedāvājam jums vairākas prioritārās tēmas biznesam, pētniecībai un valstiskās piederības stiprināšanai un jaunu paradumu ieviešanai mazpulkā.
2019-03-01
Lasīt vairāk

Mazpulcēnu projektu pieteikumi 2019

Sveiki, mazpulku vadītāji!
 
Siltie saules stari mudina ķerties klāt pavasara darbiņiem un  projektu tēmu izvēlei, veidlapu aizpildīšanai.  Šeit atradīsi visu nepieciešamo informāciju, lai pieteiktu mazpulcēnu projektus. 

2019-03-01
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 131


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi