Biedriem

Goda nominācijas "Augsim Latvijai!" 2019

Latvijas Mazpulku padome izsludina Latvijas Mazpulku GODA NOMINĀCIJAS „Augsim Latvijai!” gadskārtējo konkursu. Piesakās mazpulcēni, kuri vismaz 5 gadus aktīvi darbojušies Mazpulku organizācijā un to apliecina saņemtie sertifikāti.
2019-03-01
Lasīt vairāk

Mazpulcēnu prioritārie projekti 2019

Vai jūti, kā smaržo gaiss? Gaisā jūtamas pavasara dvesmas. Daba mostas un laiks domāt par mazpulcēnu projektu tēmām. 
Šeit piedāvājam jums vairākas prioritārās tēmas biznesam, pētniecībai un valstiskās piederības stiprināšanai un jaunu paradumu ieviešanai mazpulkā.
2019-03-01
Lasīt vairāk

Mazpulcēnu projektu pieteikumi 2019

Sveiki, mazpulku vadītāji!
 
Siltie saules stari mudina ķerties klāt pavasara darbiņiem un  projektu tēmu izvēlei, veidlapu aizpildīšanai.  Šeit atradīsi visu nepieciešamo informāciju, lai pieteiktu mazpulcēnu projektus. 

2019-03-01
Lasīt vairāk

Mazpulku vadītāju atjaunotā rokasgrāmata

Kā jau jebkurai lietiņai plauktiņā vai skapītī, arī rokasgrāmatai ir jānotrauc putekļi! Esam notraukuši putekļus Mazpulka vadītāja rokasgrāmatai un atjaunojuši to ar aktuālāko informāciju. 
2019-02-28
Lasīt vairāk

Latviešu karavīrs laikmetu griežos 2019

2019. gada projektu konkurss tiek veltīts Latvijas Nacionālo bruņoto spēku izveides simtgadei un karavīriem - varoņiem - jo tikai pateicoties viņu izcīnītajām uzvarām, tika nodibināta Latvijas valsts. Konkursa organizatoru iecere ir dot iespēju konkursa dalībniekiem savos darbos atspoguļot latviešus novados - Latvijas patriotus, kuru vārdi pieder visai valstij. 
2019-02-26
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 129


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi