Informācija Salaspils foruma dalībniekiem!

Mazpulcēnu tirdziņš un projektu forums Salaspilī
2017.gada 7.oktobris
 
Norises vieta: Nacionālais Botāniskais dārzs (Miera iela 1, Salaspils)
un Salaspils 2. vdusskola (Skolas iela 6, Salaspils)
 
Programma sānu sadaļā ''Dokumentācija''

Automašīnu un autobusu novietošana –
Automašīnu un autobusu logos LŪDZAM IEVIETOT LATVIJAS MAZPULKU LOGO, MAZPULKA NOSAUKUMU UN ŠOFERA KONTAKTINFORMĀCIJU (paraugs sānu sadaļā ''Dokumentācija'').
 
Salaspils Nacionālā botāniskā dārza rudens gadatirgus laikā tiks rīkota neparastāko dārzeņu izstāde, tādēļ mazpulcēni aicināti uz forumu līdzi vest arī savus izaudzētos neparastākos, nestandarta dārzeņus (parāk lieli, pārāk mazi, neparastas formas). Interesantāko dārzeņu īpašnieki pretendēs uz balvu no Salaspils Nacionālā botāniskā dārza.  Dārzeņus līdz plkst.10.00 lūdzam nodot Oranžērijā, kur notiks rīta kafijas pauze - katram dārzenim pievienojot  vizītkarti, norādot vārdu, uzvārdu un mazpulku, asprātīgu nosaukumu (izmantot vizītkartes paraugu , ko atradīsiet sānu sadaļā ''Dokumentācija'' ).
 
Ja mazpulkam ir daudz tirgojamās preces un ir iespēja pašiem paņemt līdzi saliekamu galdiņu, tā būs papildus garantija, ka savu preci varēsiet ērti izkārtot tirgošanai (standartā tirgus platība vienam mazpulkam nebūs lielāka par 90 x 75 cm).

Mazpulkus, kuru īpašumā ir melni dzeltenie mazpulku lietusmētelīši, aicinām ņemt līdzi, lai dalībnieki ir pamanāmi, kā arī pasargāti jebkuros laikapstākļos.
 
7. oktobrī, Nacionālajā botāniskajā dārzā notiks stādu un amatnieku tirdziņš "Sezonas noslēgums", kas norisināsies no plkst. 9.00 līdz 16.00. Līdztekus dažādu stādu izvēlei apmeklētājiem tiks piedāvāti arī amatniecības izstrādājumi; būs iespēja iegādāties dārza darbos noderīgas lietas, kā arī dažnedažādus pašmāju gardumus. Kā jau ierasts, gadatirgū būs arī Nacionālā botāniskā dārza stends, kurā apmeklētāji varēs iegādāties tepat audzētos stādus. Ja vēlēsieties tur iepirkties, ņemiet līdzi skaidru naudu. 


Foruma koordinatores: Randa Ķeņģe (29617871) un Ilze Jukņēviča (29418737)