Konference ''Mazpulki Latvijas simtgadei''

Labdien, aktīvie, darbīgie, enerģiskie mazpulku vadītāji!

Nu jau gaismas arvien vairāk un jāsāk aktīvi domāt par šī gada notikumiem mazpulkos. Tāpēc aicinu visus satikties 17.februārī Zemkopības ministrijā mūsu biedru konferencē "Mazpulki Latvijas simtgadei"!

Konferences programma pielikumā. Aicinām piedalīties mazpulcēnus no 13 gadiem* un mazpulku vadītājus. Kā jau iepriekš rakstījām:
- Ja mazpulkā ir 10-20 dalībnieki, tad pieteikties varēs vadītājs un 2 mazpulcēni
- Ja mazpulkā ir 20 - 30 dalībnieki, tad varēs pieteikties vadītājs un 3 mazpulcēni.
- Ja mazpulkā ir vairāk par 30 dalībniekiem, tad varēs pieteikties vadītājs un 4 mazpulcēni. Ja mazpulks piesaka 4 mazpulcēnus, tad datus par ceturto dalībnieku lūdzam sūtīt uz mazpulki@inbox.lv.
*Ja Jums nav mazpulcēnu vecumā no 13 gadiem, un plānojāt ņemt līdzi gados jaunāku dalībnieku, lūgums sazināties ar mums (Randu, Ilzi)!

 Pieteikties var elektroniski līdz 14.februārim plkst.12:00 dienā! Kā ierasts, pieteikuma anketa konferencei ir drusku garāka un plānojiet tās aizpildīšanai vairāk laika. Kādu laiku pirms pildīšanas ierosinu to atvērt  un ieskatīties, uz kādiem jautājumiem gribēsim atbildes. :) Pieteikuma anketa pieejama šeit:
http://ej.uz/Mazpulki2018 

Ja konferencē nepiedalaties, tad aizpildiet šo anketu par savu mazpulku: https://goo.gl/forms/zXj49mj091mcN2y83 

Konferencē noslēgsim mūsu projektu "Sava novada saimnieki", tāpēc LŪGUMS, ja Jūsu novadā ir kāds bijušais mazpulcēns (vai varbūt mazpulka vadītājs), kurš tagad ir domes deputāts vai uzņēmējs - tad, lūdzu, atrakstiet man viņa vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju cik drīz vien iespējams! Labprāt uzaicināsim viņu uz diskusiju! 

Mazpulcēni konferences ietvaros Rīgas klubiņa pavadībā dosies ciemos pie uzņēmējiem - piesakiet, lai viņi ir gatavi doties pastaigā pa Rīgu jebkuros laikapstākļos!

Konference ir bez maksas, bet tādēļ jo īpašs lūgums būt atbildīgiem pret mazpulku resursiem un atbraukt uz pasākumu tādā skaitā, kādā esat pieteikušies!!! Atmaksāsim ceļa izdevumus, īpaši mudinot sadarboties ar citiem mazpulkiem un braukt ar kopīgiem autobusiem!

NB! Tā kā ir kļuvusi vēl striktāka datu drošības un foto-video politika, tad lūgums KATRAM MAZPULCĒNAM atnest vecāku parakstītu anketu (pielikumā word un PDF formātā) par foto-video uzņemšanu, publicitāti un datu izmantošanu. Aizpildītus šo anketu oriģinālus lūgums ņemt līdzi uz konferenci - ne tikai par konferences dalībniekiem, bet visiem Jūsu mazpulcēniem, jo šī informācija attieksies un visiem turpmākajiem biedrības pasākumiem!

Sanāca ļoti daudz informācijas. Ceru, ka tas Jūs nenobiedēs. Uz drīzu tikšanos, lai kopā varam atskatīties uz pagājušā gada darbiem un ielūkoties nākotnē!

Lai iedvesmojošs šis laiks!