Vasaras nometnes"Veselīgs un kustīgs"

Lai rosinātu skolēnus vasaras brīvlaikā stiprināt savu veselību un fizisko aktivitāti, 2019.gada jūlijā un augustā biedrība „Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Saldus novada skolām rīko 4 vasaras diennakts nometnes bērniem (7 līdz 13 g.vec.).

  Nometnes laiks, norises vieta, dalībnieku vecums(gadi), nometnes vadītāja:
 - 1.-5.jūlijs, Druva, 7-10 g.v.,  A.Romanovska
 - 8.-12.jūlijs, Druva, 10-13 g.v.,  A. Romanovska
-  5.-9.augusts, Jaunlutriņi,  7-10 g.v.,  I.Kļava
 - 12.-16.augusts, Jaunlutriņi, 10-13 g.v.,  I.KļavaNometnes programmā būs daudz sportisko aktivitāšu, kā arī radošas un sadarbību veicinošas nodarbības par veselīgu uzturu, atkarību mazināšanu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Viena diena būs veltīta piedzīvojumiem bagātam pārgājienam, bet nometnes noslēgumā – veselību stiprinoša ekskursija pa Kurzemi.
Pieteikties projektā diemžēl vairs nedrīkst tie bērni, kuri pagājušajā un aizpagājušajā vasarā jau piedalījās kādā no “Veselīgs un kustīgs” nometnēm, lai dotu iespēju šo bezmaksas vasaras piedzīvojumu izbaudīt arī citiem vienaudžiem no Saldus novada. Priekšroka tiks dota daudzbērnu ģimeņu un maznodrošināto ģimeņu bērniem.  

Lai pieteiktos nometnēm, līdz 17.jūnijam elektroniski aizpildiet pieteikuma anketu! Atbildi par dalību nometnē saņemsiet līdz 29.jūnijam. 

Saite uz pieteikuma anketu - http://ejuz.lv/nometne2019


Lai veselīga vasara!

Projekta vadītāja Ilze Kļava, tl.29115267, ilze@druva.lv 

Nometnes tiek īstenotas ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Saldus novadā” ietvaros.