Projektu forums Limbažos!

Sveicināti, mazpulcēnu tirdziņa un projektu foruma dalībnieki!
 
2019.gada 12.oktobris Limbažos

Norises vietas:  Limbažu sākumskolā (Rīgas iela 28) un Tirgus iekārtošana un tirgošanās  veikalā TOP (Rīgas ielā 23a, no skolas pārejot pāri ielai), transporta novietošana - stāvlaukums Parka ielā pie stadiona. Foruma programma pielikumā.

Mazpulcēnu produkcijas tirdziņš. Pie viena galda kopā tirgosies divi mazpulki, kuri ir atzīmējuši anketā, ka tirgosies. Mazpulcēni tirgosies ar savām dārza veltēm un rokdarbiem. Lai iepirktos ņemiet līdzi skaidru naudu. Tie mazpulki, kuri netirgojas - organizē savu aktivitāti, kā arī mazpulcēni varēs orientēties pa pilsētu (Orientēšanās notiks grupās un vadīs Limbažu TIC). 

Īpaši uzsveram, ka aizliegts mazpulcēnu produktu tirdziņos tirgot pašgatavotas pārtikas preces (cepumus, kūkas un citus saldumus). Saudzēsim savu un citu veselību! 

Dalībnieku reģistrēšanās Limbažu sākumskolā. Mazpulcēni mapes nodod reģistrācijas laikā un nodod  konkursa “Zaļās dzīves gudrības!” video, kuru no zibatmiņas/ fleša ieliek Mazpulku biroja datorā. 

Mazpulku 90.gadu jubilejā vēlamies pasākuma viesiem dāvināt tējas maisiņu, ko būtu audzējuši, vākuši paši mazpulcēni. Mazpulcēni savus žāvēto augu maisiņus var tirgot tirdziņos, kā arī  lūdzam,  ziedot augus dāvināšanai! Variet vest nesapakotu augu maisiņu un klāt zīmīte ar augu nosaukums, mazpulka nosaukums, mazpulcēna vārds, uzvārds, ievākšanas vietu un datums. 
 
Biznesa projekta „Krāsainie burkāni” dalībniekiem ir nosūtīta informatīva vēstule no Mazpulku biroja.   

Lai saulaini un tiekamies forumā!

Foruma koordiantore: Liepupes mazpulka vadītāja Baiba Mantiņa (26526541)