Jaunumi

Atskats uz mazpulcēnu salidojumu "LIELI JOKI, MAZI JOKI"

Saulainajā 7. jūnija dienā, Saulesdārzā, tikās desmitiem mazpulcēnu no dažādiem Latvijas novadiem, kopā veidojot gandrīz 200 cilvēku pūli, lai kopā izdarītu labus darbus, kā arī apgūtu jaunas prasmes un vienkārši patīkami atpūstos. Šogad mazpulcēnu salidojums notika cirka tematikā. 
2018-06-11
Lasīt vairāk

Vasaras nometnes"Veselīgs un kustīgs"

Lai rosinātu skolēnus vasaras brīvlaikā stiprināt savu veselību un fizisko aktivitāti, 2018.gada jūlijā un augustā biedrība „Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Saldus novada skolām rīko 4 vasaras diennakts nometnes bērniem (7 līdz 13 g.vec.).

2018-06-11
Lasīt vairāk

“JAUNĀS SIMTGADES PAVASARIS” - PIESAKIES TAGAD!

LV100 Svētku Rota kopā ar biedrību “Latvijas Mazpulki” vēlas sapulcināt jauniešus, kuri Latvijas simtgadē īstenojuši, īsteno vai plāno īstenot projektus un pasākumus.
2018-03-22
Lasīt vairāk

Jauno vadītāju skola 2018 (PĀRCELTA)

Biedrība “Latvijas Mazpulki” ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu aicina kļūt par dalībniekiem jauno mazpulku vadītāju vasaras skolā!
2018-04-10
Lasīt vairāk

Konference "Zaļākai uzņēmējdarbībai Eiropā"

Biedrība Bērnu Vides skola, SIA Prakse.lv un biedrība «Latvijas Mazpulki» aicina izglītotājus piedalīties vides izglītības konferencē «Zaļākai uzņēmējdarbībai Eiropā», kas notiks 2018. gada 20. aprīlī Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma. Konferencē varēsiet iepazīties ar piemēriem aprites ekonomikas ideju iekļaušanai mācību un ārpusstundu darbā, dalīties pieredzē un uzklausīt praktiķu padomus, piedalīties dažādās darbnīcās un aplūkot skolēnu biznesa projektu piemērus.

2018-03-29
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 177


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi