Jaunumi

Jelgavā aizvadīta konference ''Mazpulkiem Latvijā 90!''

9. novembrī, Jelgavas pilī notika konference "Mazpulkiem Latvijā 90", kuras ietvaros ar goda apbalvojumu "Sirdsdarbs Mazpulkos" tika sveikti ilggadējie mazpulku vadītāji!
2019-11-25
Lasīt vairāk

Brīvprātīgo kapacitātes stiprināšanas semināri

Latvijas Mazpulku neatņemama sastāvdaļa ir mūsu brīvprātīgie! Tieši tāpēc ir svarīgi regulāri uzlabot viņu zināšanas, sniegt jaunas iespējas sevis pilnveidošanai, kā arī piedāvāt jaunas prasmes!
2019-11-14
Lasīt vairāk

Konference "Mazpulkiem Latvijā - 90!"

Sestdien, 9. novembrī, Jelgavas pilī tikās mazpulku vadītāji, biedrības brīvprātīgie, Mazpulku goda nominanti un viesi konferences “Mazpulkiem Latvijā 90” ietvaros, kopā pulcējot gandrīz 300 dalībniekus no visiem Latvijas novadiem.
2019-11-13
Lasīt vairāk

Rudens lielā talkošana Saulesdārzā

Šajā rudenī Saulesdārzā tika atkārtoti sakopta gan ārējā teritorija, gan arī veikta noliktavu gatavošana remontam! 
2019-10-24
Lasīt vairāk

Vides forumi "Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos"

Šoruden esam bagāti! Oktobrī nosirsināsies veseli trīs rudens vides forumi. Pasākumu mērķis ir veicināt mazpulcēnu un mazpulku vadītāju - jaunatnes darbinieku izpratni un iemaņas par atbildīgu vides resursu izmantošanu, līdzatbildību par klimata pārmaiņām un iespējām tās ierobežot, ikdienā īstenojot mazpulcēna projektu, vienlaikus veicinot tautsaimniecības attīstību un labklājību caur videi draudzīgu uzņēmējdarbību un īso pārtikas ķēžu popularizēšanu.
2019-10-01
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 221


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi