Jaunumi

Uzdrīksties Iesaistīties Kuldīgā!

Kuldīgas novada skolu jaunieši, lēmumu pieņēmēji, Mazpulku pārstāvji un brīvprātīgie tikās projekta “Uzdrīksties iesaistīties!” ietvaros!
2019-05-14
Lasīt vairāk

Kā iegūt apmaksātu hobiju?

Sveiciens sestdienā!

Saulesdārzā atkal rosība. Šodien Āris Birze jauniešiem izstāstīja, kā hobiju padarīt par peļņas avotu. Nodarbība notika personas pilnveides apmācību "KompetencES" ietvaros.
2019-05-11
Lasīt vairāk

Jaunieši uzstāda mērķus kopā ar Reini Kristiānu Širokovu!

Sveiciens no Saulesdārza!

Šī gada 26. aprīlī norisinājās pirmā Reiņa Kristiāna Širokova nodarbība personas pilnveides apmācībās “KompetencES". 
Jaunieši apguva tehnikas, kā efektīvi uzstādīt mērķus. Dalībnieki iemācījās ne tikai iegūt jaunus mērķus, bet arī apzinājās svarīgākās jau esošās sfēras savā dzīvē. Tomēr tas nav viss, nodarbības turpināsies! 
2019-04-29
Lasīt vairāk

Sporta spēles "Zaļais starts!" Daugmalē

Šī gada sporta spēles kopā pulcēja aptuveni 400 dalībniekus no visas Latvijas!

Piektdien, 3. maijā, Daugmales pamatskolā notika gadskārtējās Latvijas Mazpulku sporta spēles “Zaļais starts!”. Pasākuma mērķis ir popularizēt sportiska un videi draudzīga dzīvesveida tradīcijas lauku jauniešu vidū, piedāvājot sportiskas un aizraujošas, veselību veicinošas un izzinošas sacensības.
2019-05-08
Lasīt vairāk

Lielā Talka Saulesdārzā 2019

Sveiciens! 
Pagājušajā sestdienā, 27. aprīlī, Lielās Talkas ietvaros, talkojām arī Saulesdārzā. Vien dažu stundu laikā sakopām lielu teritorijas daļu. Nu ir tīras dobes, sagrābtas lapas un attīrīts Ķīšezera krasts! Šogad talkotāju pulks bija kuplāks. Paldies talkotājiem - Jaunie Vanagi , Latvijas Zemnieku Savienība - Rīgas nodaļa , ZZS Rīgas nodaļa , mazpulcēniem, brīvprātīgajiem un visiem citiem čaklajiem talkotājiem! 

2019-04-29
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 206


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi