Jaunumi

Ogu lasīšanas turnīrs z/s "Mucenieki"

Sveiciens!
Jūlijs ir lutinājis ar labiem laikapstākļiem ogu lasīšanai, tāpēc čaklākie Jaunlutriņu jaunieši no šī gada 15. līdz 19. jūlijam devās uz z/s “Mucenieki”, lai sacenstos ērkšķogu lasīšanā!

2019-08-01
Lasīt vairāk

VISU DARU ES AR PRIEKU!

Vasara ir klāt! Tas nozīmē, ka tuvu ir tas brīdis, kad mazpulcēnus no visiem Latvijas novadiem atkal pulcinās lielā vasaras nometne „Visu daru es ar prieku!”. Aicinām mazpulcēnus un mazpulku vadītājus uz ikgadējo mazpulku nometni!

2019-06-11
Lasīt vairāk

Jauno vadītāju skola 2019

Jauno mazpulku vadītāju skola 12.jūnijā Saulesdārzā! Lai dotu iespēju jauniem interesentiem uzzināt vairāk par mazpulku vērtībām, mazpulcēnu projektu metodi, neformālo izglītību un citām mazpulku lietām, jau sesto vasaru rīkojam Mazpulku vadītāju skolu.  Lūdzu pārsūtiet kaimiņu skolām savā apkārtnē, aiciniet veidot jaunus mazpulkus. Tāpat aicinām pieteikties arī tos mazpulku vadītājus, kuri nesen sākuši vadīt mazpulku. Lai mūsu pulks vairojas!
2019-06-04
Lasīt vairāk

MAZPULCĒNU SALIDOJUMS “Spēlē, spēlē, ko Tu spēlē?!” SAULESDĀRZĀ

MAZPULCĒNU SALIDOJUMS  “Spēlē, spēlē, ko Tu spēlē?!” SAULESDĀRZĀ
Aicinām visus mazpulcēnus un jo īpaši dalībniekus, kuri izstrādā projektu "No pasakas līdz spēlei" svinēt vasaras sākšanos un spēlēt dažādas spēlēs!

2019-05-27
Lasīt vairāk

Uzdrīksties Iesaistīties Kuldīgā!

Kuldīgas novada skolu jaunieši, lēmumu pieņēmēji, Mazpulku pārstāvji un brīvprātīgie tikās projekta “Uzdrīksties iesaistīties!” ietvaros!
2019-05-14
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 211


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi