Jaunumi

Ekspozīcija “Latvijas Mazpulku vēsture” ir atklāta!

Svētdien, 03.09.18., kā jau katru gadu, tika atzīmēta Kārļa Ulmaņa dzimšanas diena “Pikšās’’. 
Taču tas nebija vienīgais notikums, kuru svētdien atzīmēja kā pieaugušie, tā arī bērni un jaunieši no visas Latvijas, ieskaitot mazpulcēnus. Tika svinīgi atklāta arī muzeja ekspozīcija “Latvijas Mazpulku vēsture”. Patiesi iederīgi K. Ulmaņa atceres muzejā. 


2018-09-06
Lasīt vairāk

Latvijas Mazpulki piedalās izstādē „Tomātu parāde 2018”!

Latvijas Dabas muzejā no 22. augusta līdz 26. augustam norisināsies tradicionālā tomātu izstāde, kurā piedalīsies arī Latvijas Mazpulki. Tajā varēs apskatīt ap 400 tomātu šķirnes, liela daļa no tām Latvijā būs redzamas pirmo reizi. Izstādes atklāšana trešdien, 22. augustā, plkst. 12.00 Latvijas Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.
2018-08-21
Lasīt vairāk

Mazpulku vasaras nometnē vides izrāde “Izgaismojam vidi prožektoru gaismā”

26.jūlija vakarā Ļaudonas estrādē gan mazpulcēni un mazpulku vadītāji, gan ļaudonieši un pat apkārtnes ciemu iedzīvotāji pulcējās uz vides tēmām veltītu izrādi “Vide Prožektoru Gaismās”. 
2018-08-13
Lasīt vairāk

Mazpulki Madonas novada mājaslapā!

Latvijas Mazpulku birojs cītīgi darbojas, lai sagatavotu ikgadējo vasaras nometni ''Visu daru es ar prieku!'', arī Madonas novads palīdz reklamēšanā!
2018-07-21
Lasīt vairāk

Aicinām uz vasaras forumu „MANA LATVIJA, MANI LAUKI, MANA KOPIENA: MŪSU RĪCĪBA”

Kamēr mums teju ik dienu medijos nākas dzirdēt to, ko ir, vai gluži otrādi – nav izdarījis kāds no Rīgas, mēs aizvien vairāk ilgojamies satikt jūs, pabūt kopā un dzirdēt, kā klājas jums. Kas šovasar notiek Latvijas laukos? Vai ciema skolā durvis izdodas atvērt arī vasarā? Ko sausums pastrādājis jūsu dārzā un pievārtē? Laiks laukiem!
2018-07-17
Lasīt vairāk


« iepriekšējās 1-5 / 186


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi