Noslēguma diskusija ''Sava novada saimnieki''

2018-02-13
Lēmumu pieņēmēji, jaunatnes lietu speciālisti un uzņēmēji aicināti piedalīties diskusijā "Sava novada saimnieki" 17.februārī plkst. 11:00 Zemkopības ministrijas Lielajā zālē. 

Diskusijas jautājumi - kā rosināt jauniešos saimnieka apziņu, kā var sadarboties nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldības, lai veicinātu jauno uzņēmēju rašanos Latvijas reģionos.

2017.gadā īpašu uzmanību Latvijas Mazpulkos esam vērsuši uz to, lai jaunieši labāk izprastu uzņēmējdarbības lomu novada attīstībā, kā arī iepazītu lēmumu pieņemšanas procesus. Esam organizējuši diskusijas 8 pašvaldībās "Sava novada saimnieki", kurās satikās mazpulcēni, novada lēmumu pieņēmēji un uzņēmēji, kopīgi diskutējot par sadarbības iespējām un to, kā jauniešos attīstīt uzņēmēja garu. 


Paldies Madonas, Kārsavas, Kandavas, Saldus, Jaunpils, Rēzeknes, Jelgavas un Valkas novada lēmumu pieņēmējiem par līdzšinējām diskusijām. Konferencē prezentēsim arī atziņas no šīm diskusijām un runāsim, kuras no idejām izmantojamas arī citās pašvaldībās.  

Viesi diskusijai var pieteikties šeit: http://ej.uz/Mazpulki2018viesi
līdz piektdienai, 16.februārim, plkst 15:00

Ja ir kādi jautājumi, sazinieties ar projekta vadītāju Randu Ķeņģi (29617871)

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi