Atskats uz mazpulcēnu salidojumu "LIELI JOKI, MAZI JOKI"

2018-06-11
Mazpulcēnu salidojums Saulesdārzā “LIELI JOKI, MAZI JOKI”

Saulainajā 7. jūnija dienā, Saulesdārzā, tikās desmitiem mazpulcēnu no dažādiem Latvijas novadiem, kopā veidojot gandrīz 200 cilvēku pūli, lai kopā izdarītu labus darbus, kā arī apgūtu jaunas prasmes un vienkārši patīkami atpūstos. Šogad mazpulcēnu salidojums notika cirka tematikā. Pasākumu atklāja Randa Ķeņģe – Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētāja, kopā ar Rīgas Klubiņa brīvprātīgajiem, parādot mazu daļu no saviem talantiem, kurus varēja apgūt arī citi otrajā dienas daļā. 

Atklāšanai sekoja vides darbi – lapu aizvešana, siena grābšana, puķu dobju sagatavošana un stādu stādīšana, kā arī dažādi citi darbi. Vides darbus mazpulcēni veica kopā ar saviem vadītājiem. Dienas pirmā daļa tika aizvadīta čakli strādājot. 

Turpinājumā mazpulcēni tika sadalīti grupās, lai varētu piedalīties dažādās darbnīcās un apgūt jaunas prasmes vai attīstīt jau esošus talantus. Salidojumā tika piedāvātas 9 darbnīcas: žonglēšanas bumbiņu gatavošana, poi priekšnesuma apgūšana, slackline staigāšana, muzicēšana ar skautiem un gaidām, klaunu darbnīca, vides laboratorija un burbuļi, simtgades aproču gatavošana, svētku virtenes gatavošana, kā arī stafešu spēles. Kamēr lielākā daļa dalībnieku piedalījās darbnīcās, tikmēr Trušmīļu skolas seminārā tika apmācīti jaunie trušmīļi. Kopumā mazpulcēniem bija iespēja piedalīties dažādās un interesantās aktivitātēs vairāku stundu garumā. 

Pēc darbnīcām un talantu attīstīšanas, Saulesdārzā ieradās īsts žonglētājs – Dmitrijs Pudovs ar vizuālās žonglēšanas priekšnesumu, kas pārsteidza gan mazos, gan arī lielos. 

Bērni bija ļoti čakli un izturīgi visas dienas garumā, kas arī ļāva saprast, ka patiess mazpulcēni spēj tikt galā kā ar maziem jokiem, tā arī ar lieliem!Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi