Mežaparka ekonometne labākā!

2018-07-04

No 2018. gada 4. jūnija līdz 15. jūnijam Mežaparkā norisinājās bērnu Ekonometne. 10 raibas dienas aizvadītas nu jau 6. Mežaparka ekonometnē, kuras šī gada devīze bija “100 labi darbi”, kas jāpaveic 10 dienās, tātad katru dienu 10 labi darbi. Katrs nometnes dalībnieks veidoja savu dienasgrāmatu, kurā fiksēja savus labos darbus. Dažam sakrājās pat 140 darbi. Katrs nometnes dalībnieks veidoja savu dienasgrāmatu, kurā fiksēja savus labos darbus. Dažam sakrājās pat 140 darbi. Jāprot tik saskatīt palīdzēt draugam, iepriecināt mammu… Nometne lika bērniem aizdomāties par labajiem darbiem ikdienā, kuri mums liekas paši par sevi saprotami. Tā nav tikai ziedojumu vākšana, vai teritorijas sakopšana. Labais darbs ir arī iepriecināt vecākus, izpalīdzēt draugam grūtā brīdī, papriecāties par saulaino dienu un palīdzēt priecāties citiem.

Mūsu jaukās skolotājas Ina, Liene, Nora kopā ar brīvprātīgajiem Annu, Aneti un Paulu bija sagatavojušas dažnedažādas interesantas nodarbības: gleznošana, konstruēšana, teātra spēlēšana, klusuma meditācija, ritma studija un, protams, sporta spēles. No sporta spēlēm šogad populārākā spēle “Karogi”, kura tika spēlēta visos  brīvajos brīžos. Katru rītu sākām ar rīta zumbu, kuru aizrautīgi mums visiem mācīja Nora. Mākslas darbnīcas Annas pārziņā. (skat. Foto! Tik krāsaini un radoši!) Smukās rokassprādzes un citi košumi tapa kopā ar skolotāju Lieni. Ritma studiju vadīja skolotāja Ina.
Piedalījāmies Mazpulku pasākumā Saulesdārzā: samīļojām trušus, pūtām lielos burbuļus, vides laboratorijā darbojāmies un priecājāmies par cirka mākslinieku trikiem.

Sportošana piedzīvojumu trasē “Meža kaķis” ir īpašs piedzīvojums katram nometnes dalībniekam. To visi gaida ar nepacietību un dodas trasēs ar lielu sajūsmu. Augstu kokā svarīgs ir drauga atbalsts, uzmundrinājums. To arī bērni pēc piedzīvojuma novērtē un var pateikt paldies palīgiem, atbalstītājiem. Melnās trases nobrauciens vilināja ikvienu, bet diemžēl ne visi tiek līdz galam – paliek karājoties uz troses. Te mums Kārlis lielais palīgs, izglāba daudzus!
Cik labi, ka mums blakus ir Ķīšezers! Varam dienu pavadīt tā krastā gleznojot, būvējot smilšu pilis, ejot pārgājienā gar krastu (šaura gan tā taciņa!), paēst pusdienas zaļumos.

Par gardajām maltītēm šogad rūpējās Daily pusdienu restorāns. Paldies par sadarbību, tas bija garšīgi!
Nometni noslēdzām ar darbu izstādi, katras grupas priekšnesumu, lieliem burbuļiem un “Ziliem brīnumiem”. Mūsu krāsainais un notikumiem bagātais 10 dienu piedzīvojums ir galā! Lai visiem priecīga vasara!

Esam pateicīgi visiem, kas veicināja veikt labos darbus 35 dzīvespriecīgiem Mežaparka ekonometnes dalībniekiem:
Nometnes organizators biedrība "Latvijas Mazpulki"
Finansētājs - Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments  


Informāciju sagatavoja nometnes vadītāja Egita Ķirsone

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi