Atskats uz Jauno vadītāju skolu Saulesdārzā

2018-07-04
Aizvadītajā nedēļā, 28. jūnijā, Saulesdārzā notika ikgadējā Jauno vadītāju skola. Kā jau katru gadu, Latvijas Mazpulki dod iespēju jebkuram interesantam piedalīties Mazpulku Jauno vadītāju skolā, lai saprastu, kas īsti ir Mazpulki, ar ko organizācija nodarbojas, kādi ir mērķi, vērtības un tradīcijas. 

Tieši tāpat arī šogad kopā pulcējās potenciālie jaunie mazpulku vadītāji, kā arī jau pieredzējuši vadītāji un Mazpulku biroja sastāvs. Rīts iesākās ar iepazīšanās spēlēm Mazpulku padomes priekšsēdētājas Randas Ķeņģes vadībā. Iepazīšanās notika, galvenokārt, izmantojot neformālās izglītības metodes un spēles. 

Turpinājumā semināra dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar organizācijas tradīcijām, vēsturi, vērtībām, galvenajām darbības sfērām un kopskatu gada griezumā. Kopskatā ietilpa galveno aktivitāšu apraksts un pieredze, prakse. Šim sekoja Baibas Mantiņas prezentācija par projektiem un to kā notiek viss process. Sākot ar pavasara pieteikumiem, vietējām skolu aizstāvēšanām, beidzot ar rudens projektu forumiem. Katrs dalībnieks varēja gan uzdot jautājumus, gan arī saņemt saturīgus ieteikumus. 

Projektu gaitas nomainīja saruna ar biedŗības sabiedrisko attiecību speciālisti Elīnu Joguri par komunikāciju un redzamību Mazpulkos. Dalībnieki uzzināja dažādas vienkāršas lietas par redzamību. Piemēram to, ka lielai organizācija ir nepieciešami vienojoši elemnti arī apģērbā - nozīmītes, krekli, cepures, un citi. Tieši tāpat organizāciju vieno logo un tās vērtības, moto. Runājot par komunikāciju, dalībniekiem tika prezentēta mājaslapa, kā arī Latvijas Mazpulku sociālā tīka Facebook konts, kuros tiek atspoguļota visa aktuālā informācija. 

Semināra noslēgumā dalībnieki tika iepazīstināti ar starptautisko aktivitāšu iespējām Mazpulkos. Ar prezentāciju uzstājās Linda Medne, Mazpulku starptautisko attiecību koordinatore. 

Gaidīsim atkal nākošo gadu un jaunus dalībniekus. Cerams, ka šī gada dalībnieki nākošgad jau ņems dalību seminārā kā pieredzējuši mazpulku vadītāji!


Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi