Aizvadīta konference "Uzdrīksties Iesaistīties!"

2019-02-20
Aizvadītajā sestdienā Latvijas Mazpulki runāja par jauniešu tiesībām, pulcējot teju 200 jauniešus, mazpulku vadītājus, ekspertus un iedvesmojošus runātājus konferencē BA “Turība”!

Šī gada 16. februārī BA “Turība” konferenču zālē, Graudu ielā 68, notika Latvijas Mazpulku konference “Uzdrīksties iesaistīties!”, pulcējot kopā gandrīz 200 dalībniekus – mazpulcēnus, jauniešus, ekspertus un iedvesmojošus runātājus! Konferences tēma – jauniešu tiesības. Konferenci atklāja biedrības “Latvijas Mazpulki” padomes priekšsēdētāja Randa Ķeņģe. Pēc atklāšanas uzrunas sekoja Mārtiņa Šteina prezentācija par jauniešu tiesībām Latvijā. Prezentācija bija interaktīva – auditorija tika iesaistīta prezentācijas gaitā. Izmantojot viedtālruņus, publika tika aicināta atbildēt uz jautājumiem par tiesībām. Uz jautājumu: “Kas, jūsuprāt, ir tiesības?”, izskanēja dažādas atbildes, taču populārākā atbilde bija: “Brīvība”. M. Šteins savā prezentācijā arī pastāstīja par dažādām līdzdalības formām, kuras Latvijā ir nodefinētas. 
 Pēc M. Šteina prezentācijas tika apskatīti aizvadītā gada galvenie notikumi biedrības darbībā, kā arī ieskicēts plāns 2019. gadam. R. Ķeņģe pastāstīja konferences dalībniekiem par galvenajiem pasākumiem, kuros tika veicināta jauniešu līdzdalība. Pēc tam uzstājās Gundega Jēkabsone ar prezentāciju par mazpulcēnu projektu izstrādi. Tika apskatīti galvenie veiksmes faktori, kā arī visbiežāk pieļautās kļūdas. Konferences ietvaros tika ievēlēta jaunā Mazpulku padome, kura kopā strādās divus gadus. 
 Konferences otrajā daļā jaunieši dalījās darba grupās un diskutēja par jauniešu tiesībām Latvijā. Pēc diskusijām jaunieši tika aicināti grupās prezentēt savu veikumu. Prezentācijas bija interesantas, humora pilnas un reālo situāciju atspoguļojošas. Vairums jauniešu atzina, ka šīs konferences laikā ieguvuši jaunas zināšanas un atklājuši ko jaunu par savām tiesībām. 


Informāciju sagatavoja: 
Biedrības mediju un brīvprātīgā darba koordinatore
Elīna Jogure
elinajogure@gmail.com 
+37127279339

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi