LEC Pumpurs programma jauniešiem!

2019-02-22
Vai esi gatavs jauniem piedzīvojumiem un personīgajai izaugsmei pavasara brīvlaikā? 

Ja esi jaunietis vecumā no 16 līdz 19 gadiem, vēlies attīstīt sevi un sabiedrību sev apkārt, taču līdz šim ir pietrūcis 

atbalsts un atspēriena punkts. PIESAKIES! līdz 25. februārim: http://bit.ly/LECpumpurs 


Par biedrību un programmu:

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" ir jauniešu nevalstiskā organizācija, kuras galvenais mērķis ir veicināt pieredzes un piedzīvojuma izglītību Latvijā. To darām ļoti dažādos veidos, sākot no nakts stratēģisko spēļu, laivu braucienu, pārgājienu, stāstu vakaru organizēšanas līdz saliedējošo klases ekskursiju un jauniešu personīgās izaugsmes un līderības apmācību vadīšanu. Šogad dosimies sava mērķa virzienā ar projekta PuMPuRS atbalstu, realizējot dažādas aktivitātes 12 Latvijas pašvaldībās. 

Mūsu sagatavotā LEC PuMPuRS programma ir pilnībā bezmaksas jauniešiem vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kas vēlas attīstīt sevi un savu savu sabiedrību sev apkārt, taču līdz šim ir pietrūcis atbalsts un atspēriena punkts. Dalība šajā programmā Tev sniegs iespēju saprast savas spējas, vērtības un mērķus, kā arī atbalstīs rast sev apkārt vidi, kurā sasniegsi vairāk nekā sākotnēji spēj iztēloties! 

Kopumā LEC PuMPuRS programma sastāv no LEC apmācībām, kas ir 5 dienu atspēriena treniņš kopā ar vēl citiem 24 jauniešiem un "Piedzīvojuma Gars" komandu, kurās caur dažādām āra dzīves un pieredzes aktivitātēm saliedēsimies, celsim pašapziņu, uzstādīsim gan individuālos, gan grupu mērķus un lēksim to virzienā! Pēc apmācībām seko pēctecības programma, kurā Tu ar mūsu atbalstu turpināsi apmācībās iesākto izaugsmes ceļu un palīdzēsi arī savai apkārtējai videi attīstīties.


NB! LEC Pumpurs programma ir pilnībā bezmaksas*
Plašāka informācija reģistrācijas anketā.

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi