Ogu lasīšanas turnīrs z/s "Mucenieki"

2019-08-01
Sveiciens!

Jūlijs ir lutinājis ar labiem laikapstākļiem ogu lasīšanai, tāpēc čaklākie Jaunlutriņu jaunieši no šī gada 15. līdz 19. jūlijam devās uz z/s “Mucenieki”, lai sacenstos ērkšķogu lasīšanā!

Ogu lasīšanas turnīrs izvērtās par sīvu cīņu – katrs vēlējās būt labākais! Bija jāievēro arī kritēriji – ogas nedrīkstēja būt pārsprāgušas, tāpēc ogu ievākšana bija jāveic akurāti un nesteidzoties. 
Pēdējā lasīšanas dienā jaunieši dekorēja trauciņus, kuros dāvināt ērkšķogas Lutriņu pansionāta “Ābeles” iemītniekiem. No salasītā daudzuma 1/3 daļu – 30 kg - dāvāja pansionātam. Seniori bija priecīgi parunāt ar jauniešiem, teica paldies par atvestajiem vitamīniem.

Jaunieši atzīst, ka ērkšķogu lasīšana nav viegla, rokas tika saskrāpētas un dažiem ērkšķi pat sadūrušies pirkstos, bet tas neapstādināja no sacensībām. Vislielākais prieks esot par to, ka ar šīm ogām tika iepriecināti seniori, kuri paši nevar sev sagādāt tās.

Liels paldies z/s “ Mucenieki” vadītājai Ligitai Rezgalei par  iespēju gūt pieredzi ogu lasīšanā viņas lielajā saimniecībā!

Ogu lasīšanas turnīrs notika projekta „Ogo, sporto un krāso stilīgi!” ietvaros, ko realizē biedrība „Latvijas Mazpulki”. Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

Nelda Zaļuma,
jauniešu atbalstītāja

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi