Mērķu plānošana Brocēnos

2019-10-07
26.septembrī Brocēnu Kultūras un izglītības centrā kopīgās nodarbībās “Mērķu plānošana” tikās Gaiķu pamatskolas un Remtes pamatskolas skolēni un Brocēnu mazpulka dalībnieki. Nodarbības notika projekta “Soli pa solim” ietvaros.

Nodarbībās tika izmantota programma, kura balstīta uz angļu psihologa Brajena Meina izdotās grāmatas un izveidotās programmas “Goal Mapping” (Mērķu plānošanas”)  metodikas, kas paredz, ka vispirms ir jāsagatavo savs prāts – jābūt atvērtam ar pozitīvu skatu uz dzīvi. Nodarbībās tika interaktīvi izrunāti piemēri, kad fokusējoties un konkrētu tēmu, cilvēks sāk saredzēt iespējas un sāk meklēt risinājumus. Katrs skolēns sastādīja savu mērķu karti – ar detalizētu plānu kreisajā kartes pusē un radošo zīmējumu – vīziju – labā kartes pusē. Mērķu kartes palika pie katra skolēna, lai varētu sekot līdzi plānotā izpildei. Dalībnieki atzina, ka noderēja padomi, nodarbība palīdzēja konkretizēt un izvirzīt mērķi šim mācību gadam, sastādīt konkrētāku plānu, lai šo mērķi sasniegtu, ka radās domas par nākotni. 
Nodarbības vadīja biedrības „Jauniešu akadēmija Pacelt pasauli“ vadītāja Dace Briede – Zālīte.

Biedrības “Latvijas Mazpulki” projektu “Soli pa solim” pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Inta Švaža

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi