Vides forumi "Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos"

2019-10-01
Šoruden esam bagāti! Oktobrī nosirsināsies veseli trīs rudens vides forumi. Pasākumu mērķis ir veicināt mazpulcēnu un mazpulku vadītāju - jaunatnes darbinieku izpratni un iemaņas par atbildīgu vides resursu izmantošanu, līdzatbildību par klimata pārmaiņām un iespējām tās ierobežot, ikdienā īstenojot mazpulcēna projektu, vienlaikus veicinot tautsaimniecības attīstību un labklājību caur videi draudzīgu uzņēmējdarbību un īso pārtikas ķēžu popularizēšanu.

Mazpulcēnu tirdziņos mazpulcēni tirgos savos dārzos izaudzētos un projektos saražotos produktus. Tirdziņu mērķis ir popularizēt “īsās pārtikas ķēdes”, vietējo produktu nozīmi klimata pārmaiņu mazināšanā, kā arī vietējās uzņēmējdarbības attīstībā un lauku labklājības veicināšana. Kā jau tirgū, tirgošanās mijas ar izklaidējošām atrakcijām -viktorīnas, loterijas, spēles u.c. 

Mazpulcēnu projektu prezentācijas. Mazpulcēni vasaras laikā izstrādā projektu “Gribu būt vides draugs”, “Iepazīsim soju”, “Krāsainie burkāni” un citus mazās uzņēmējdarbības projektus. Vides forumu ietvaros mazpulcēni prezentēs savu veikumu, iepazīstinās ar vērtīgākajām atziņām citus mazpulcēnus.

Forumu laikā notiks arī interaktīvas izglītojošas vides darbnīcas, kurās mazpulcēni apgūs iespējas mazpulcēnu projektus padarīt videi draudzīgākus. Kā jaunums, forumos tiks prezentēta jaunā mazpulcēnu “Vides padomu klade”, kurā vizuāli jauniešiem aizraujošā valodā ievietoti padomi videi draudzīgu projektu un lauksaimniecisko projektu un ikdienas darbu īstenošanai. Klades satura veidošanā izmantoti mazpulcēnu zīmēti vides plakāti. 

Forumi notiks:
- Limbažos 12. oktobrī;
- Biržos, Salas novadā, 19. oktobrī;
- Valdemārpilī un Talsos 25. oktobrī. 

Uz tikšanos forumos un tirdziņos! 


Projektu “Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos” finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi