Latvijas vides aizsardzības fonds

Noslēdzies projekts "Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos"

Projekta mērķis bija veicināt mazpulcēnu un mazpulku vadītāju - jaunatnes darbinieku izpratni un iemaņas par atbildīgu vides resursu izmantošanu, līdzatbildību par klimata pārmaiņām un iespējām tās  ierobežot, ikdienā īstenojot mazpulcēna projektu, vienlaikus veicinot tautsaimniecības attīstību un labklājību caur videi draudzīgu uzņēmējdarbību un īso pārtikas ķēžu popularizēšanu.
2020-01-13
Lasīt vairāk

Projekts "Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos"

Projekta mērķis ir veicināt mazpulcēnu un mazpulku vadītāju - jaunatnes darbinieku izpratni un iemaņas par atbildīgu vides resursu izmantošanu, līdzatbildību par klimata pārmaiņām un iespējām tās  ierobežot, ikdienā īstenojot mazpulcēna projektu, vienlaikus veicinot tautsaimniecības attīstību un labklājību caur videi draudzīgu uzņēmējdarbību un īso pārtikas ķēžu popularizēšanu.
2019-09-18
Lasīt vairāk

Mazpulku vasaras nometnē vides izrāde “Izgaismojam vidi prožektoru gaismā”

26.jūlija vakarā Ļaudonas estrādē gan mazpulcēni un mazpulku vadītāji, gan ļaudonieši un pat apkārtnes ciemu iedzīvotāji pulcējās uz vides tēmām veltītu izrādi “Vide Prožektoru Gaismās”. 
2018-08-13
Lasīt vairāk

Projekta "60 elementi Tavā kabatā" rezultāti

Mobilais telefons ir mūsu ikdienā viens no visbiežāk lietotajiem priekšmetiem. Gandrīz 70% pasaules iedzīvotāju ir vismaz viens telefons, Rietumeiropā – 86%. Tomēr tikai 3-10% telefonu tiek reciklēti jeb atgriezti atpakaļ apritē, bet tehnoloģiski iespējams pārstrādāt 98-99% no telefonā izmantojamajiem materiāliem jeb no katra telefona var izgatavot jaunu telefonu, saudzējot dabas resursus. 
2018-03-29
Lasīt vairāk

Akcija ''60 elementi Tavā kabatā'' viesojas Ludzā

11.augustā „60 elementi Tavā kabatā” akcija viesojās Ludzā

2017-08-28
Lasīt vairāk

Līderu prakse “Visu daru es ar prieku!”

No 17. – 21.jūlijam Jaunpilī uz Līderu praksi “Visu daru es ar prieku” pulcējās 30 jaunieši – topošie nākotnes viedokļu līderi.  
2017-07-25
Lasīt vairāk

60 elementi Tavā kabatā

Projekts " 60 elementi Tavā kabatā " 
2017-05-11
Lasīt vairāk

Projekts „Vides laboratorija traktora siedēs”

Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni, veidot prasmes un attieksmes par videi draudzīgu dzīvesveidu, ilgtspējīgas attīstības pamatprincipiem, rosināt efektīvāk izmantot resursus, kā arī paaugstināt sabiedrības informētību un apziņu par vides stāvokli. 

2015-03-09
Lasīt vairāk

''Visu daru es ar prieku''

"Visu daru es ar prieku" ir Latvijas vides aizsardzības fonda „Vides aizsardzības projekti” ietvaros finansēts projekts, kas popularize videi draudzīgu rīcību bērnu un jauniešu vidū.

2014-07-09
Lasīt vairāk

Seko jaunumiem

draugiem.lv facebook.com twitter.com

Kalendārs

X
Tuvākie notikumi