Akcijas ''60 elementi Tavā kabatā'' noslēgums Druvā

Akcija "60 elementi manā kabatā" noslēgusies ar rekordu - esam savākuši 1839 vecos telefonus! SIA "Elektropunkts" pārstāvji no Rīgas 7.februārī bija ieradušies Druvā, lai vērotu "fotosesiju ar telefoniem" un uzklausītu bērnu pieredzes stāstus par telefonu vākšanu! Liels paldies visiem, kuri iesaistījās akcijā un saprata, ka viss, kas mums vairs nav vajadzīgs, ir jānodod pārstrādei! LAI TĪRĀKA MŪSU LATVIJA! 
 
Akcijas aktīvākie dalībnieki un savākto telefonu skaits:
1.-5.kl. grupā:
Elīza Lūse - 91, Ingus Eglītis - 61, Rodrigo Gurkevics - 59; Rēzija Romanovska- 54, Dāvis Polis- 51, Gustavs Pelcs -36, Jēkabs Mālnieks- 35, Markuss Formulēvičs- 35.
 
6.-12.kl. grupā:
Marta Dzene- 61, Gvido Mēters- 55, Karīna Reinvalde- 50, Kate Kaļišuka - 40, Patrīcija Ķēpule- 42, Niks Ūselis- 39, sk. Inga Koreņika - 35.
Akcija tika īstenota Latvijas simtgadei veltītā projekta "Mūsu Latvijas karte" ietvaros.
SIA "Elektropunkts" ierosina aprīlī organizēt dažādu lietoto elektropreču vākšanu. Gandrīz katrā ģimenē mājās mētājas saplīsis gludeklis vai tējkanna, vecie datori un monitori, savu laiku nokalpojušas veļas mazgājamās mašīnas un ledusskapji ... Domāsim, kā to visu kopā savākt un nodot pārstrādei! 
 

Ilze Kļava, projekta vadītāja

Dokumentācija